Sport
więcej >>

CHAOS ATAR

ojciec: ECHO APOLLO
matka: CERES
data urodzenia: 2012r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*4 miejsce w Classic Pleasure Open, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
*4 miejsce w Hunter Pleasure Open, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
*5-6 miejsce w Classic All Around w kategorii Open, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
więcej >>

ECHO KRONOS

ojciec: KHIDAR (BE)
matka: ECHO AFRODYTA
data urodzenia: 2012r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*2 miejsce w rajdzie na 100km, CEN 100km For Ladies, Bouthib 2019, ZEA
więcej >>

ECHO ORFEUSZ

ojciec: PSYTADEL
matka: ECHO KALIOPE
data urodzenia: 2011r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*5 miejsce w Hunter Pleasure (finał), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich 2015, Polska
*finały - Srebrny Medal w klasie F - Polski Strój Historyczny Senior, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
*finały - 5 miejsce w klasie D - Classic Pleasure, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
*półfinały - 2 miejsce w klasie F - Polski Stój Historyczny Senior, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
*półfinały - 3 miejsce w klasie D - Classic Pleasure grupa I, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Michałów 2016, Polska
*5 miejsce, Konkurs nr 9 Open, Klasa L, program L3, ZR, Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu 12-13.11.2016 Poczernin, Polska
*4 miejsce, Konkurs nr 9, Klasa L, program L3, ZR, Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu 12-13.11.2016 Poczernin, Polska
* 5 miejsce, Konkurs nr 1, Klasa L, program L2, ZR, Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu 12-13.11.2016 Poczernin, Polska
więcej >>

PSYCHE ATON

ojciec: EKSTERN
matka: PALLAS-ATENA
data urodzenia: 2010r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*5 miejsce w Classic Pleasure (półfinał), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich 2015, Polska
więcej >>

ECHO ZEUS

ojciec: EKSTERN
matka: ECHO KIRKE
data urodzenia: 2009r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*3 miejsce w rajdzie międzynarodowym CEI 1* (82,8km), Białka 2019, Polska
więcej >>

ECHO ADONIS

ojciec: AL MARAAM
matka: ECHO KALLISTO
data urodzenia: 2007r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*2 miejsce, klasa A (ujeżdżenie L-3), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*1 miejsce, klasa F2 (Polskie Stroje Historyczne), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*3 miejsce, klasa A (ujeżdżenie Seniorzy P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*1 miejsce, klasa D (Classic Pleasure Seniorzy), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*2 miejsce, klasa H (Hunter Pleasure), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Złoty Medal Classic Pleasure Senior (klasa D), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Brązowy Medal Hunter Pleasure (klasa H), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*3 miejsce w klasyfikacji ogólnej klasy A (ujeżdżenie Seniorzy P-4 + N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*3 miejsce w klasie H – Hunter Pleasure - półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 9B), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*2 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 2, program P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*4 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 21, program N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w klasie H – Hunter Pleasure – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 25B), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*Brązowy Medal w Hunter Pleasure (H Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w klasie F – Polski Strój Historyczny – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 36), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*2 miejsce w Ujeżdżeniu (A1) – konkurs dodatkowy nr 37 program N-4 rozgrywany podczas Sportowych Mistrzostw Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 23.06.2013, Polska
*3 miejsce w Ujeżdżeniu P-9, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w Ujeżdżeniu N-2, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*5 miejsce w Classic Pleasure, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w klasie 38 - konkurs dodatkowy ujeżdżenie P - 4, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*5 miejsce wklasie 11B - konkurs dodatkowy Native Costume poziom C, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*2 miejsce w klasie 34, Native Costume poziom A, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*Srebrny Medal ME Native Costume, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
więcej >>

PSYCHE ARES

ojciec: EKSTERN
matka: PALLAS-ATENA
data urodzenia: 2007r.
maść: kasztanowata
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*1 miejsce ex aequo, klasa E2 (Native Costume), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*3 miejsce w Ujeżdżeniu (A1) – konkurs dodatkowy nr 37 program N-4 rozgrywany podczas Sportowych Mistrzostw Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 23.06.2013, Polska
*3 miejsce w Ujeżdżeniu L-3, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*5 miejsce w Ujeżdżeniu P-1, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
więcej >>

ECHO APOLLO

ojciec: PIAFF
matka: ECHO KALLISTO
data urodzenia: 2006r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*2 miejsce, ujeżdżenie L3, Jesienny Pokaz Koni Arabskich (C), Janów Podlaski 2010, Polska
*2 miejsce w konkurencji Polski Strój Historyczny (ogiery), Jesienny Pokaz Koni Arabskich (C), Janów Podlaski 2010, Polska
*3 miejsce w konkurencji Native Costume (ogiery), Jesienny Pokaz Koni Arabskich (C), Janów Podlaski 2010, Polska
*4 miejsce, skoki przez przeszkody LL, Jesienny Pokaz Koni Arabskich (C), Janów Podlaski 2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.1 (50cm), Halowe Zawody Towarzyskie - Szkoleniowe Parkury, KJ "Aromer" Józefin 13.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.2 (60-70cm), Halowe Zawody Towarzyskie - Szkoleniowe Parkury, KJ "Aromer" Józefin 13.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.10 (60-70cm), Halowe Zawody Regionalne/Towarzyskie - B, KJ "Aromer" Józefin 14.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych, konkurs 2 (60/70cm), ZR w skokach, Poczernin 14.05.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych, konkurs 3 (LL 80 cm), ZR w skokach, Poczernin 14.05.2011, Polska
*4 miejsce, Native Costume, “ARABIA-Polska” Arabian Horse Festival (C nat.), Warszawa 2011, Polska
*1 miejsce, Polski Strój Historyczny, “ARABIA-Polska” Arabian Horse Festival (C nat.), Warszawa 2011, Polska
*5 miejsce, klasa A (ujeżdżenie L-3), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa D2 (Classic Pleasure), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa A (ujeżdżenie P-1), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa B (skoki), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*1 miejsce, klasa F1 (Polski Strój Historyczny), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0pkt. karnych, konkurs nr 3 - LL - 80cm, dokładności bez rozgrywki, Halowe Zawody Towarzyskie - Parkury Szkoleniowe, KJ "Aromer", Józefin 17.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0pkt. karnych, konkurs nr 13 - LL - "open", dokładności bez rozgrywki, 80cm, Halowe Zawody Regionalne w Skokach, KJ "Aromer", Józefin 18.12.2011, Polska
*1 miejsce, konkurs nr 1 (80cm z trafieniem w normę czasu), Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody "II Eliminacje Pucharu Sielanki", Farma Sielanka, Warka 26.05.2012, Polska
*2 miejsce, klasa F (Polski Strój Historyczny Seniorzy), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Srebrny Medal w klasie F (Polski Strój Historyczny Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*3 miejsce w klasie B: skoki LL (80-90cm), Jesienny Pokaz 2012, Polska
*5 miejsce w klasie A-3: ujeżdżenie P-9, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*Srebrny Medal w Pleasure Classic, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*4 miejsce w Traditional Arabian Riding, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Srebrny Medal w Pleasure Classic, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*4 miejsce w Traditional Arabian Riding, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*1 miejsce w Type & Conformation, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Złoty Medal w klasyfikacji Allround Classic, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*1 miejsce w klasie D – Classic Pleasure – półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 5), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*4 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 2, program P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 21, program N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*Brązowy Medal w Ujeżdżeniu (A Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*1 miejsce w klasie D – Classic Pleasure – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 23), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*1 miejsce w klasie D – Classic Pleasure – półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 5), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*Złoty Medal w Classic Pleasure (D Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*4 miejsce w Classic Pleasure 4a, Dansk Selskab for Arabisk Hesteavl - Arabian Horse Event - Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Vilhelmsborg 2013, Dania
*2 miejsce w Mounted Native Costume, Dansk Selskab for Arabisk Hesteavl - Arabian Horse Event - Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Vilhelmsborg 2013, Dania
*Zwycięzca Pucharu Europy Classic EC Cup (All-Round), Dansk Selskab for Arabisk Hesteavl - Arabian Horse Event - Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Vilhelmsborg 2013, Dania
*2 miejsce w Ujeżdżeniu C-3, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w Classic Pleasure, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*5 miejsce w Native Costume, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w konkursie C-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, KJ Aromer 08.12.2013, Polska
*3 miejsce w konkursie C-4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, KJ Aromer 08.12.2013, Polska
*2 miejsce w ujeżdżeniu L/M1, International Lower Austrian Championships 2014, Austria
*4 miejsce w Classic Pleasure, International Lower Austrian Championships 2014, Austria
*3 miejsce w Traditional Arabian Riding, International Lower Austrian Championships 2014, Austria
*5 miejsce w Type&Conformation, International Austrian Championships 2014, Austria
*3 miejsce w ujeżdżeniu M4, International Austrian Championships 2014, Austria
*3 miejsce w Classic Pleasure, International Austrian Championships 2014, Austria
*4 miejsce w Traditional Arabian Riding, International Austrian Championships 2014, Austria
*2 miejsce w klasyfikacji łącznej All Around Classic, International Austrian Championships 2014, Austria
*5 miejsce w klasie 3 Classic Pleasure (C All Around), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*5 miejsce w klasie 27 - ujeżdżenie CC – 4, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*4 miejsce w klasie 28 - Classic Pleasure poziom A, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*Trofeum WAHO, Janów Podlaski 2014, Polska
*2 miejsce (Srebrny Medal) w Classic Pleasure, Open Lower Austrian Championships 2015, Austria
*4 miejsce w Native Costume, Open Lower Austrian Championships 2015, Austria
*3 miejsce w Horsemanship, Open Lower Austrian Championships 2015, Austria
*Złoty Medal All Around Classic, Open Austrian Championships 2015, Austria
*4 miejsce w Traditional Arabian Riding, Open Austrian Championships 2015, Austria
*2 miejsce - Srebrny Medal w Classic Pleasure, Open Austrian Championships 2015, Austria
*3 miejsce w ujeżdżeniu CC-2, Open Austrian Championships 2015, Austria
*4 miejsce w ujeżdżeniu C-3 z notą 61,89%, Open Austrian Championships 2015, Austria
*1 miejsce w Type & Conformation, Open Austrian Championships 2015, Austria
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu, Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich Czystej Krwi 2015, Janów Podlaski, Polska
*4 miejsce, konkurs 10 - Classic Pleasure (Level A, C All Around), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich Czystej Krwi 2015, Janów Podlaski, Polska
*5 miejsce, konkurs 20 - Ujeżdżenie (FEI Indyvidual Comp. Juniors, Level A, C All Around, Mono Qualifier), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich Czystej Krwi 2015, Janów Podlaski, Polska
*2 miejsce, konkurs 32 - Ujeżdżenie (FEI Prix St. Georges Team Young Riders, Level M, Mono Final), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich Czystej Krwi 2015, Janów Podlaski, Polska
*2 miejsce, Type&Conformation, Sportowe Mistrzostwa Austrii 2016, Austria
*3 miejsce, Master Dressur St.Georges, Sportowe Mistrzostwa Austrii 2016, Austria
*1 miejsce, All Round Cup, Nordic Open (B int.) 2016, Dania
*1 miejsce, klasa pokazowa w ręku (liczona do Pucharu DSAH), Duński Narodowy Pokaz, Vilhelmsborg 2016, Dania
*1 miejsce, klasa English Pleasure, Duński Narodowy Pokaz, Vilhelmsborg 2016, Dania
*"Overall Champion" – zwycięzca Pucharu DSAH, Duński Narodowy Pokaz, Vilhelmsborg 2016, Dania
* 4 miejsce w konkursie 27 Master Classic Pleasure (LA CH), międzynarodowe zawody dla koni arabskich, Lower Austrian Championship 2017, Austria
*3 miejsce w konkursie dodatkowym nr 18 Advanced Dressur Children, międzynarodowe zawody dla koni arabskich, Lower Austrian Championship 2017, Austria
*3 miejsce w klasie 70 Master Type&Conformation C&W (na 32 konie), Czempionat Europy dla Sportowych Koni Arabskich 2017, Austria
więcej >>

CHEJRON

ojciec: GRAFIK
matka: CELOMA
data urodzenia: 2005r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*Złoty Medal w konkurencji Polski Strój Historyczny, II Sportowe Mistrzowstwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
*4 miejsce, ujeżdżenie P1, II Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
*1 miejsce w konkurencji Polski Strój Historyczny, II Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
więcej >>

ECHO KALIOPE

ojciec: PIAFF
matka: ENDERA
data urodzenia: 2005r.
maść: siwa
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*5 miejsce w Ujeżdżeniu L-3, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
więcej >>

GALAHAD

ojciec: WERBUM
matka: GRANADA
data urodzenia: 2003r.
maść: kasztanowata
hodowca: Alicja Poszepczyńska
*Srebrny Medal w konkurencji skoki przez przeszkody, II Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
*1-2 miejsce w konkurencji skoki przez przeszkody L, II Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.2 (60-70cm), Halowe Zawody Towarzyskie - Szkoleniowe Parkury, KJ "Aromer" Józefin 13.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.3 LL (80cm), Halowe Zawody Towarzyskie - Szkoleniowe Parkury, KJ "Aromer" Józefin 13.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.11 LL (80cm), Halowe Zawody Regionalne/Towarzyskie - B, KJ "Aromer" Józefin 14.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych, konkurs 3 (LL 80 cm), ZR w skokach, Poczernin 14.05.2011, Polska
*2 miejsce, Polski Strój Historyczny, “ARABIA-Polska” Arabian Horse Festival (C nat.), Warszawa 2011, Polska
*1 miejsce, Native Costume, “ARABIA-Polska” Arabian Horse Festival (C nat.), Warszawa 2011, Polska
*1 miejsce, klasa A (ujeżdżenie L-3), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa D1 (Classic Pleasure), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa E1 (Native Costume), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*1 miejsce, klasa A (ujeżdżenie P-1), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*3 miejsce, klasa B (skoki), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*5 miejsce, konkurs nr 10 LL (90cm z trafieniem w normę czasu), Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody, Farma Sielanka, Warka 2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0pkt. karnych, konkurs nr 3 - LL - 80cm, dokładności bez rozgrywki, Halowe Zawody Towarzyskie - Parkury Szkoleniowe, KJ "Aromer", Józefin 17.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0pkt. karnych, konkurs nr 4 - L0 - 90-95cm, dokładności bez rozgrywki, Halowe Zawody Towarzyskie - Parkury Szkoleniowe, KJ "Aromer", Józefin 17.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych, konkurs nr 13 - LL - "open", dokładności bez rozgrywki, 80cm, Halowe Zawody Regionalne w Skokach, KJ "Aromer", Józefin 18.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, konkurs nr 2 LL (90cm dokładności), Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody "II Eliminacje Pucharu Sielanki", Farma Sielanka, Warka 26.05.2012, Polska
*1 miejsce, klasa A (ujeżdżenie P-4 Seniorzy), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*3-4 miejsce, klasa B (skoki Seniorzy), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Złoty Medal w Ujeżdżeniu (klasa A Senior, P-4 + N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Srebrny Medal w Skokach (klasa B Senior, L-P), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Srebrny Medal Native Costume (klasa E Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*2-3 miejsce ex aequo w klasie A-2: ujeżdżenie P-1, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*2 miejsce w klasie A-3: ujeżdżenie P-9, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*3 miejsce w klasie A-4: ujeżdżenie N-2, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*2 miejsce w klasie E: Native Costume, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*3 miejsce w konkursie nr 5 P-1, Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza, oraz ZR w ujeżdżeniu, KJ Aromer 06-07.04.2013, Polska
*3 miejsce w konkursie P-4, Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza, oraz ZR w ujeżdżeniu, KJ Aromer 06-07.04.2013, Polska
*Brązowy Medal w Pleasure Classic, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*Brązowy Medal w Traditional Arabian Riding, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*Brązowy Medal w Ujeżdżeniu, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Brązowy Medal w Pleasure Classic, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Brązowy Medal w Traditional Arabian Riding, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*4 miejsce w Type & Conformation, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Brązowy Medal w klasyfikacji Allround Classic, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*3 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 2, program P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*1 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 21, program N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu (A Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*4-5 miejsce w konkursie dodatkowym ujeżdżenia FEI PCY (CC1), Dansk Selskab for Arabisk Hesteavl - Arabian Horse Event - Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Vilhelmsborg 2013, Dania
*5 miejsce w Ujeżdżeniu C-3, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w Native Costume, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*4 miejsce w konkursie C-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, KJ Aromer 08.12.2013, Polska
*2 miejsce w konkursie C-4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, KJ Aromer 08.12.2013, Polska
*5 miejsce w konkurencji Traditional Arabian Riding, International Lower Austrian Championships 2014, Austria
*4 miejsce w Type&Conformation, International Austrian Championships 2014, Austria
*4 miejsce w Classic Pleasure, International Austrian Championships 2014, Austria
*5 miejsce w klasyfikacji łącznej All Around Classic, International Austrian Championships 2014, Austria
*5 miejsce w klasie 17 - Classic Pleasure poziom B (C All Around, Mono Qualifier), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*5 miejsce w klasie 26 - Native Costume poziom B (Mono Qualifier), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*2 miejsce w półfinale w kategorii Seniorzy w klasie A – ujeżdżenie (konkurs nr 2 program P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*2 miejsce w finale w kategorii Seniorzy w klasie A - ujeżdżenie (konkurs nr 14 program N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*5 miejsce w Type & Conformation, Open Austrian Championships 2015, Austria
*5 miejsce w ujeżdżeniu C-3 z wynikiem 61,18%, Open Austrian Championships 2015, Austria
*4 miejsce w Classic Pleasure (półfinał), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich 2015, Polska
*4 miejsce w Classic Pleasure (finał), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich 2015, Polska
*2 miejsce (Srebrny Medal) w klasie 22: Novice Hunter Pleasure, Duński Narodowy Pokaz 2017, Dania
*4 miejsce w klasie 14: Novice - Geldings, Duński Narodowy Pokaz 2017, Dania
*3 miejsce w konkursie LB1-ujeżdżenie, Duński Narodowy Pokaz 2017, Dania
*4 miejsce w kategorii Pony w ujeżdżeniu, Danish National Dressage Show 2018, Dania
*1 miejsce, klasa A z notą 8.0 (oznaczenia niemieckie), zawody ujeżdżeniowe, Puchar Narodów Aachen 2018, Niemcy
*4 miejsce, klasa L z notą 66% (oznaczenia niemieckie), zawody ujeżdżeniowe, Puchar Narodów Aachen 2018, Niemcy
*2 miejsce w Master Classic Pleasure, Nordic Championships 2019, Szwecja
*2 miejsce w Native Costume, Nordic Championships 2019, Szwecja
*Brązowy Medal w ujeżdżeniu, Nordic Championships 2019, Szwecja
*2 miejsce w klasie 18 (Advanced Dressage Children Team), International ECAHO Newcomer Championships Sport Arabians 2019, Austria
*1 miejsce w klasie 19 (Master Dressage Pony Team), International ECAHO Newcomer Championships Sport Arabians 2019, Austria
*2 miejsce w klasie 33 (Master Classic Pleasure), International ECAHO Newcomer Championships Sport Arabians 2019, Austria
*1 miejsce w klasie 49 (Advanced Dressage Pony Preliminary), International ECAHO Austrian Championships Sport Arabians 2019, Austria
*2 miejsce w klasie 62 (Master Classic Pleasure), International ECAHO Austrian Championships Sport Arabians 2019, Austria
*Srebrny Medal w ujeżdżeniu, klasa 50 (Master Dressage Junior Individual), International ECAHO Austrian Championships Sport Arabians 2019, Austria
*Brązowy Medal w ujeżdżeniu, klasa 80 (Master Dressage Prix St Georg), ECAHO European Championships Sport Arabians 2019, Austria
*3 miejsce w klasie 86 (Master Classic Pleasure E-CH), ECAHO European Championships Sport Arabians 2019, Austria
*5 miejsce w klasyfikacji Master All Around Classic Czempionatu Europy, ECAHO European Championships Sport Arabians 2019, Austria
* ECAHO High Point Horse 2019 w konkurencji "Ujeżdżenie" na poziomie "Advanced"
*3 miejsce w konkursie nr 22 Master Dressur NC.Ch. (Dressage FEI Pony Team), ECAHO Newcomer International Championship 2020, Austria
*3 miejsce w konkursie nr 49 Master Hunter Pleasure NC.Ch., ECAHO Newcomer International Championship 2020, Austria
*1 miejsce w konkursie nr 56 Master Traditional Arabian Riding NC.Ch., ECAHO Newcomer International Championship 2020, Austria
*Brązowy Medal w klasie 60 Master Dressur M.Ch. (Dressage FEI Junior Individual), ECAHO Masters International Championship 2020, Austria
*5 miejsce w klasie 83 Master Traditional Arabian Riding M.Ch., ECAHO Masters International Championship 2020, Austria
więcej >>

MINERWA xo

ojciec: GALEON oo
matka: MIKA xo
data urodzenia: 1996r.
maść: siwa
hodowca: Krzysztof Poszepczyński
*ujeżdżenie, 4 miejsce w N1, 2002
*ujeżdżenie, 2 miejsce w L4, 2002
*ujeżdżenie, 5 miejsce w P3, 2002
*ujeżdżenie, 5 miejsce w P2 - Halowy Puchar Polski, 2002
*ujeżdżenie, 6 miejsce w P3 - Halowy Puchar Polski, 2002
*ujeżdżenie, 4 miejsce w N2, 2003
więcej >>

DIEGO NN

ojciec: NN
matka: NN
data urodzenia: 1986r.
maść: ciemno gniada
hodowca: nieznany
*1 miejsce na amatorskich zawodach (skoki i ujeżdżenie), Wołomin
Jesteś naszym gościem
Copyright 2018 © Stadnina Koni Chrcynno - Pałac