<< powrót
GALAHAD
hodowca: Alicja Poszepczyńska
ród męski: Bairactar or.ar. 1813, imp. 1817 Weil (DE)
linia żeńska: Gazella or.ar. ~1840, hod. Anazeh Sebaa (B), imp. 1845 Jarczowce (PL)
filmy zdjęcia drukuj

RODOWÓD

GALAHAD
(PL)
2003
wałach
kasztanowaty
153.5cm
Werbum
(PL)
1995
Wojsław
(PL)
1986
Tallin
(SU)
Wilejka
(PL)
Werda
(PL)
1989
Piechur
(PL)
Wendeta
(PL)
Granada
(PL)
1996
Monogramm
(US)
1985
Negatraz
(US)
Monogramma
(SU)
Grenlandia
(PL)
1988
Eukaliptus
(PL)
Getynga
(PL)

OSIĄGNIĘCIA

Pokazy
*4 miejsce w klasie ogierków rocznych hodowli prywatnej, Wiosenny Młodzieżowy Pokaz Koni Czystej Krwi Arabskiej, Białka 2004
*5 miejsce w klasie ogierków 2-letnich, Polski Narodowy Pokaz, Wiosenny Młodzieżowy Pokaz Koni Czystej Krwi Arabskiej (C), Białka 2005
*2 miejsce w klasie ogierków 2-letnich hodowli prywatnej, Wiosenny Młodzieżowy Pokaz Koni Czystej Krwi Arabskiej, Białka 2005
Wyścigi
*2006: 3 x II, 1 x III, 3 x IV
Sport
*Srebrny Medal w konkurencji skoki przez przeszkody, II Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
*1-2 miejsce w konkurencji skoki przez przeszkody L, II Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi, Janów Podlaski 2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.2 (60-70cm), Halowe Zawody Towarzyskie - Szkoleniowe Parkury, KJ "Aromer" Józefin 13.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.3 LL (80cm), Halowe Zawody Towarzyskie - Szkoleniowe Parkury, KJ "Aromer" Józefin 13.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych w skokach przez przeszkody, konkurs nr.11 LL (80cm), Halowe Zawody Regionalne/Towarzyskie - B, KJ "Aromer" Józefin 14.11.2010, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych, konkurs 3 (LL 80 cm), ZR w skokach, Poczernin 14.05.2011, Polska
*2 miejsce, Polski Strój Historyczny, “ARABIA-Polska” Arabian Horse Festival (C nat.), Warszawa 2011, Polska
*1 miejsce, Native Costume, “ARABIA-Polska” Arabian Horse Festival (C nat.), Warszawa 2011, Polska
*1 miejsce, klasa A (ujeżdżenie L-3), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa D1 (Classic Pleasure), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*2 miejsce, klasa E1 (Native Costume), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*1 miejsce, klasa A (ujeżdżenie P-1), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*3 miejsce, klasa B (skoki), Jesienny Pokaz Koni Arabskich, Janów Podlaski 2011, Polska
*5 miejsce, konkurs nr 10 LL (90cm z trafieniem w normę czasu), Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody, Farma Sielanka, Warka 2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0pkt. karnych, konkurs nr 3 - LL - 80cm, dokładności bez rozgrywki, Halowe Zawody Towarzyskie - Parkury Szkoleniowe, KJ "Aromer", Józefin 17.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0pkt. karnych, konkurs nr 4 - L0 - 90-95cm, dokładności bez rozgrywki, Halowe Zawody Towarzyskie - Parkury Szkoleniowe, KJ "Aromer", Józefin 17.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, 0 pkt. karnych, konkurs nr 13 - LL - "open", dokładności bez rozgrywki, 80cm, Halowe Zawody Regionalne w Skokach, KJ "Aromer", Józefin 18.12.2011, Polska
*1 miejsce ex aequo, konkurs nr 2 LL (90cm dokładności), Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody "II Eliminacje Pucharu Sielanki", Farma Sielanka, Warka 26.05.2012, Polska
*1 miejsce, klasa A (ujeżdżenie P-4 Seniorzy), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*3-4 miejsce, klasa B (skoki Seniorzy), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Złoty Medal w Ujeżdżeniu (klasa A Senior, P-4 + N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Srebrny Medal w Skokach (klasa B Senior, L-P), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*Srebrny Medal Native Costume (klasa E Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2012, Polska
*2-3 miejsce ex aequo w klasie A-2: ujeżdżenie P-1, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*2 miejsce w klasie A-3: ujeżdżenie P-9, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*3 miejsce w klasie A-4: ujeżdżenie N-2, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*2 miejsce w klasie E: Native Costume, Jesienny Pokaz 2012, Polska
*3 miejsce w konkursie nr 5 P-1, Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza, oraz ZR w ujeżdżeniu, KJ Aromer 06-07.04.2013, Polska
*3 miejsce w konkursie P-4, Halowy Puchar Warszawy i Mazowsza, oraz ZR w ujeżdżeniu, KJ Aromer 06-07.04.2013, Polska
*Brązowy Medal w Pleasure Classic, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*Brązowy Medal w Traditional Arabian Riding, Lower Austrian Championship 2013, Austria
*Brązowy Medal w Ujeżdżeniu, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Brązowy Medal w Pleasure Classic, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Brązowy Medal w Traditional Arabian Riding, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*4 miejsce w Type & Conformation, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*Brązowy Medal w klasyfikacji Allround Classic, Open Austrian Championship for Arabian Sport Horses 2013, Austria
*3 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – półfinał w kategorii Seniorzy (konkurs 2, program P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*1 miejsce w klasie A – Ujeżdżenie – finał w kategorii Seniorzy (konkurs 21, program N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu (A Senior), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2013, Polska
*4-5 miejsce w konkursie dodatkowym ujeżdżenia FEI PCY (CC1), Dansk Selskab for Arabisk Hesteavl - Arabian Horse Event - Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Vilhelmsborg 2013, Dania
*5 miejsce w Ujeżdżeniu C-3, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*3 miejsce w Native Costume, Jesienny Pokaz, Janów Podlaski 2013, Polska
*4 miejsce w konkursie C-3, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, KJ Aromer 08.12.2013, Polska
*2 miejsce w konkursie C-4, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, KJ Aromer 08.12.2013, Polska
*5 miejsce w konkurencji Traditional Arabian Riding, International Lower Austrian Championships 2014, Austria
*4 miejsce w Type&Conformation, International Austrian Championships 2014, Austria
*4 miejsce w Classic Pleasure, International Austrian Championships 2014, Austria
*5 miejsce w klasyfikacji łącznej All Around Classic, International Austrian Championships 2014, Austria
*5 miejsce w klasie 17 - Classic Pleasure poziom B (C All Around, Mono Qualifier), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*5 miejsce w klasie 26 - Native Costume poziom B (Mono Qualifier), Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*2 miejsce w półfinale w kategorii Seniorzy w klasie A – ujeżdżenie (konkurs nr 2 program P-4), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*2 miejsce w finale w kategorii Seniorzy w klasie A - ujeżdżenie (konkurs nr 14 program N-1), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*Srebrny Medal w Ujeżdżeniu, Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich, Janów Podlaski 2014, Polska
*5 miejsce w Type & Conformation, Open Austrian Championships 2015, Austria
*5 miejsce w ujeżdżeniu C-3 z wynikiem 61,18%, Open Austrian Championships 2015, Austria
*4 miejsce w Classic Pleasure (półfinał), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich 2015, Polska
*4 miejsce w Classic Pleasure (finał), Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich 2015, Polska
*2 miejsce (Srebrny Medal) w klasie 22: Novice Hunter Pleasure, Duński Narodowy Pokaz 2017, Dania
*4 miejsce w klasie 14: Novice - Geldings, Duński Narodowy Pokaz 2017, Dania
*3 miejsce w konkursie LB1-ujeżdżenie, Duński Narodowy Pokaz 2017, Dania

Filmy

film 3 - Pobierz w wysokiej rozdzielczości (wmv)
Jesteś naszym gościem
Copyright 2018 © Stadnina Koni Chrcynno - Pałac